hosting şirketi

GERİ ÖDEME KOŞULLARI

Web Hosting İade Koşulları

Birhost.net ve birhost.com sayfasından satın aldığınız web hosting hizmetlerinin 7 gün içinde firmamızdan kaynaklanan herhangi bir memnuniyetsizliğiniz durumunda %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır. Alanadı , SSL sertifikası vb. hizmetlerde firmamız bayisi olduğu kuruma ödeme yaptığı için , iade söz konusu değildir.

Sunucu Hizmetleri İade Koşulları

Satın aldığınız sunucu hizmetlerinin iptal talebinde bulunulmasında sunucunun kullanım günü hesaplanır ve kurulum ücreti ödediğiniz tutardan düşülere ücret size geri iade edilir.

İptal Koşulları

birhost.net sayfasından aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız ve edestek sistemi bölümünden hizmet iptali isimli bir konu açarak. aldığınız hizmeti iptal edebilirsiniz. Bir sonraki ay hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır .

Kurulum Zamanları (teslimat)

Sitemizde müşteri bilgi güvenliği ve dolandırıcılıklara karşı sipariş işlemleri online yapılmamaktadır. Muhasebe departmanız siparişinizi detaylı şekilde inceleyerek, gerektiğinde müşteri bilgilerini doğrulamak için müşteri ile iletişime geçerek doğrulama yapıldıktan sonra hizmeti kullanıma açmaktadır.

Uyarı ve koşullar ile ilgili olarak sormak istediğiniz soruları birhost @ birhost.net adresine yazabilirsiniz.