hosting şirketi
Dedicated

Size ya da İşletmenize Özel Yüksek Kapasiteli Profesyonel Sunucular

Dedicated Sunucular

Ekonomik

240 ₺/ aylık

pricing icon 01
 • 1/4 CPU / CORE
 • 8 GB Ram
 • 240 GB Disk
 • 1 Gbit Bağlantı
 • 2 TB Trafik

Standart

330 ₺/ aylık

pricing icon 01
 • 1/8 CPU / CORE
 • 16 GB Ram
 • 512 GB Disk
 • 1 Gbit Bağlantı
 • 2 TB Trafik

Profesyonel

640 ₺/ aylık

pricing icon 01
 • 2/16 CPU / CORE
 • 32 GB Ram
 • 1 TB Disk
 • 1 Gbit Bağlantı
 • 2 TB Trafik

Yüksek Performans İçin Tasarlandı

Yeni fonksiyonlar, herkese maksimum güç getiriyor.

Yüksek Hız

Her sunucu, teknisyenlerimiz tarafından son teknolojiyi kullanarak özel olarak tasarlandı. Kullandığımız teknolojiler performansınızı sürekli yükseltmemiz için esneklik sağlar.

Hızlı Konfigürasyon

Bazı yer sağlayıcıların özel bir sunucuyu yapılandırması haftalar sürebilir. Uzman ekibimiz 24-72 saat içinde sunucunuzu kurar. Böylece çok daha hızlı çalışmaya başlayabilirsiniz.

RAID Depolama

Yüksek depolama alan sunucularımızda yalnızca yüksek kaliteli RAID Depolama kullanıyoruz. Sürücüleriniz tamamen yansıtılmıştır ve verileriniz için son derece iyi korunmasını sağlar.

Güçlü, Esnek Hosting

Özel çözümlerimiz, endüstri lideri ve güçlü bir platform tarafından desteklenmektedir.

Yönetim

İleri düzey kullanıcılar, dedicated sunucu barındırma hizmetlerinde, işletim sisteminden Apache’ye kadar her şeyin üzerinde sınırsız erişime ve denetime sahip olmak ister. Biz size bu sınırsız erişimi veriyoruz.

Geliştirilmiş cPanel

Her özel yapılandırma, tüm web sitelerinizi, alan adlarınızı, e-postalarınızı, kaynaklarınızı ve daha fazlasını tek bir merkezi konumdan yönetmeyi kolaylaştıran gelişmiş cPanel tabanlı arayüz seçeneği içerir.

Çoklu Sunucu Yönetimi

Birden fazla hosting hizmetine mi ihtiyacınız var? Mevcut hesabınıza paylaşılan hosting, VPS hosting veya ek dedicated hosting hizmetleri ekleyebilir ve tümünü tek bir yerde yönetebilirsiniz.

İsteğe Bağlı Eklentiler

Hesabınızı pazarlama, güvenlik, e-posta yükseltmeleri ve daha fazlası ile geliştirin.

Ölçeklenebilirlik

İşletmeniz büyüdükçe, sisteminizin de büyümesini sağlayın.Bu durumda basitten başlayarak sisteminizi zamanla genişleterek ihtiyaca göre yatırım yapın.

Alan Adı Gizliliği

Alanı adınızla ilişkili kişisel bilgileri maskeleyerek kimlik hırsızlığı, spam, kimlik avı, hacklenme riski ve bunun gibi saldırıları alan adı gizliliğini kullanarak önleyebilirsiniz.

SiteLock

Web sitelerinizi, sorunlara neden olmadan önce güvenlik açıklarını ve tehditleri tespit edip düzelterek saldırılara ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyun.

- Kapsamlı ve tüm gün boyunca yönetilen sunucu desteği
- Ücretsiz sunucu kurlumu ve yapılandırılması
- Özel yazılım ve donanım entegrasyonu
- Her planda %100 güvenilir destek
- Sunucu ayarlarında tam esneklik
- Daha fazla kaynağa ihtiyaç olduğunda sizinleyiz
- Yedekli, yüksek performanslı, en iyi marka sunucular
- Modern veri merkezleri
NEDEN BİRHOST SUNUCULARI? SUNUCULARIMIZ

Öne Çıkan Özelliklerimiz

Yüksek trafikli siteleriniz varsa geleneksel hosting hizmetleri uygulamalarınız için yetersiz kalabilir. Dedicated bir sunucu sitenize hızlı, güvenilir ve kesintisiz çalışma imkanı verecektir.

e-ticaret

E-ticaret siteleri için kesinti, satışların düşmesi anlamına gelir. Dedicated sunucular, online mağazanızın en yoğun zamanlarda yüksek trafiğe dayanmasını ve böylece satışların devam etmesini sağlar.

Yüksek profilli müşterileriniz varsa, dedicated bir sunucu, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve siteleri ziyaret edecek milyonlarca kullanıcıya hızlı ve güvenilir bir deneyim ile etkilemek için mükemmeldir.

Bir web profesyoneli veya geliştiricisiyseniz, web sitelerini kendi dedicated sunucunuzda barındırarak müşterilerinizden her birinden ek gelir elde edebilirsiniz.

Dell ve HP Kalitesiyle Tanışın


Birhost olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için en iyi markalar ile çalışıyoruz. Bu doğrultuda sunucu konusunda kendini kanıtlamış DELL ve HP markaları ile işbirliği yapıyoruz.

Bu markalara ait en son teknolojileri kullanabilme ayrıcalığına siz de sahip olmak isterseniz, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.