hosting şirketi
Yedekleme

Verilerinizi Bulutta Güvence Altına Alın

Yedekleme Çözümleri

İşiniz bulutta olduğunda, verilerinizden daha değerli bir şey yoktur. Sektörün yedekleme ve kurtarma teknolojileri konusunda kendisini kanıtlanmış kapsamlı veri koruma çözümlerimiz, verilerinizin güvende kalmasını ve sitelerinizin her zaman çevrim içi olmasını sağlar. Bulut yedekleme çözümlerimizin dağıtılması, ölçeklendirilmesi ve yönetilmesi son derece kolaydır.

Esneklik
Hem artımlı hem de sıkıştırma yedeklemesi sayesinde size her tür veri için mükemmel bir kaynak ve performans dengesi sağlayabiliyoruz.

Şeffaf fiyatlandırma
Verilerinizi güvence altına almak için sizlere net bir fiyatlandırma sunuyoruz ve tüm yedekleme çözümlerimiz için açıklanan fiyatlar dışında herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Kapsamlı çözüm
Kapsamlı bir bulut barındırma ve yedekleme çözümü yelpazesi sunarak, tüm BT ihtiyaçlarınızı yönetmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyoruz.

Güvenilirlik
Güvenilirlik her zaman en önceliğimizdir. Güvenli çözümlere sahip olduğunuzdan emin olmak için yalnızca sektör lideri teknoloji ortaklarıyla çalışırız.

Teklif Alın Satış temsilcilerimizden size özel ücretsiz teklif isteyin. Linkteki formu doldurduğunuzda satış danışmanlarımız en kısa
sürede sizinle iletişime geçerek fiyat teklifinizi e-posta adresinize
gönderecektir.
TEKLİF ALIN