hosting şirketi
kurumsal epostalar için profesyonel çözüm eposta vps

Kusursuz Bir E-Posta Sunucu Deneyimi

E-Posta VPS

E-Posta VPS Standart

400 ₺/ aylık

pricing icon 01
 • Sınırsız E-posta
 • 40 GB SSD Disk Alanı
 • POP / IMAP / Webmail
 • ÜCRETSİZ Anti Spam
 • ÜCRETSİZ SSL
 • Virtualmin Panel
 • % 100 Mobil Uyumlu

E-Posta VPS Optimum

820 ₺/ aylık

pricing icon 01
 • Sınırsız E-posta
 • 100 GB SSD Disk Alanı
 • POP / IMAP / Webmail
 • ÜCRETSİZ Anti Spam
 • ÜCRETSİZ SSL
 • Virtualmin Panel
 • % 100 Mobil Uyumlu

E-Posta VPS Profesyonel

1890 ₺/ aylık

pricing icon 01
 • Sınırsız E-posta
 • 300 GB SSD Disk Alanı
 • POP / IMAP / Webmail
 • ÜCRETSİZ Anti Spam
 • ÜCRETSİZ SSL
 • Virtualmin Panel
 • % 100 Mobil Uyumlu

E-posta İşlemlerinizin Zor, Pahalı Ve Zaman Alıcı Günlük Yönetimini Bize Bırakın.

Siz İşinize Odaklanın

Kusursuz bir E-Posta Deneyimine Hazır mısınız ?

E-postalarınızın size sorunsuz ulaşması ve gönderdiğiniz e-postalarla ilgili teknik sorun yaşamamanızın, sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

E-postalarınızı kaliteli ve kesintisiz bir zeminde kullanabilmeniz için özel hazırlanmış sunucular dizayn ettik. Altyapımızı yurt dışı partnerlerimize ait yazılımlar ile birleştirerek Birhost E-Posta VPS altyapısını hazırladık.

SPAM EXPERTS İLE %100 GÜVENDESİNİZ.

E-postalarınız size ulaşmadan önce bir çok teknolojik altyapı tarafından filtrelenmektedir. Size özel kontrol panel sayesinde mail trafiğinizi her an izleyebilir ve bir çok ayarı kolaylıkla yapabilirsiniz. Smarthost hizmeti ile cloud mail altyapısı üzerinden hemen maillerinizi göndermeye başlayabilirsiniz.

İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY !

Tüm Web Hosting Planlarına Dahil Olan Hizmetlerimiz…

Webmail

Webmail Desteği

Webmail uygulaması ile e-postalarınızı istediğiniz yerde, istediğiniz zaman yönetebilirsiniz.

Transfer

E-posta Transfer

Profesyonel ekibimiz, eski e-posta hesaplarınızı yeni e-posta sunucunuza taşımanıza yardımcı olacaktır.

alışma ve Güvenlik

% 100 Çalışma Süresi

Üst düzey sunucularımız, % 100 çalışma süresi ile birlikte sıfır veri kaybını garanti eder.

5GB Depolama

7 gün yedekleme

E-postalarınız en son teknolojiye sahip altyapımızla yedeklenir, böylece önemli postalarınızı asla kaybetmezsiniz.

Spam Antivirüs

SpamExperts AntiSpam

SpamExperts ile Gelen mailleriniz en güncel spam kuralları ile işlenir ve Giden mailleriniz blacklist sorunu olmadan teslim edilir.

7 24 Destek

7/24 kurum içi destek ekibi

Hizmet süreniz boyunca uzman destek ekibimiz yanınızda. Siz işinize odaklanırken beyaz ve kara liste yönetimi için endişelenmeyin.

Sıkça Sorulan Sorular

Geleneksel mail hosting hizmetlerinin aksine, E-Posta VPS, küçük ve orta ölçekli işletmelerin yanı sıra daha güçlü bir e-posta hizmeti almak isteyen ve yüksek talepleri olan bireyler için tasarlanmış özel bir hizmettir. E-posta VPS, kullanıcılara kapsamlı desteğin yanı sıra depolama, güvenlik ve veri kurtarma gibi artırılmış yetenekler de sunar.
E-Posta VPS, postalarınız için yeni adres oluşturmakla birlikte tüm özelliklerini yönetebileceğiniz ve ayarlarla birlikte nerede saklandıklarına kadar tam kontrole sahip olacağınız geniş kapsamlı bir e-posta hizmeti sunar.
Daha fazla ve daha geniş özelliklere sahip e-posta barındırmaya ihtiyacınız varsa veya e-postayla ilgili gelişmiş özellikler arıyorsanız, VPS Mail Sunucuları sizin için en iyi çözüm olabilir. E-Posta VPS paketleriyle web hosting hizmetinizden ayrı olacak şekilde belirlenmiş miktarlarda alan ve bant genişliğine sahip olursunuz. Ayrıca ekstra koruma, otomatik senkronizasyon ve benzeri gelişmiş özellikler de sağlar. Dezavantajı, paketlenmiş bir plana kıyasla e-postalarınız için bir miktar fazla ödeme yapmanızdır.

Ücretsiz eposta hosting çözümlerinin aksine, şirketinizin alan adı markalı e-postalar işletmenize daha profesyonel bir imaj kazandırır. Ayrıca, size en düşük gecikme süresi ve sektördeki en iyi çalışma süresini, ölçeklenebilirliği ve güvenilirliği sağlayan gelişmiş e-posta teknolojilerinden yararlanırsınız.
Buluttan sunulan bir E-posta VPS hizmeti aynı zamanda BT, donanım, yazılım, bant genişliği veya insan yatırımı gerektirmez. Aynı zamanda işiniz büyüdükçe e-posta hesaplarınız için gerekli tüm özelliklere de sahip olursunuz.
Diğer taraftan, kullanıcılar, mobil cihazları ile tüm, e-posta sunucu hizmetlerinden faydalanabilirler. Bu sayede kullanıcıların hesaplarına herhangi bir zamanda herhangi bir cihazdan güvenli bir şekilde erişmeleri sağlanmış olur.

Verilerin koruması hemen hemen her sektörde en önemli konudur. Kullanıcılar giderek daha fazla hassas içerikleri ve materyalleri göndermek için e-posta hesaplarını kullanmaktadır. Bu, şirkete ait kaynakların ve bilgilerin korunmasını sağlamak için artırılmış güvenlik ihtiyaçları anlamına gelir.
VPS Mail Sunucuları ile yöneticiler, kullanıcıların hangi içerik veya ekleri gönderdikleri konusunda daha fazla kontrole sahiptirler. Birhost E-Posta VPS hizmeti ile yetkisiz kullanıcıların dışarıda tutulmasını sağlayan güvenlik duvarı koruması, güvenli HTTPS bağlantıları, SSL şifrelemesi ve spam ve antivirüs filtreleri içerir.

Hesaplarınızdaki kullanılabilir alanlar E-Posta VPS hizmeti ile sınırsız bir hale dönüşür. E-Postalar ile depolanan önemli bilgiler ve dosyaları mesajları silmeden, verileri başka bir yerde depolamadan veya başka çözümler aramadan E-Posta VPS hizmetinin ölçeklenebilir kaynakları ile çözümlenebilir.

Evet, tüm BİRHOST VPS Mail Sunucularındaki e-posta hesapları için anti-virüs ve anti-spam koruması en güncel haliyle bulunur.

Birhost E-Posta VPS ile her pakette tam IMAP desteği bulunur. Böylece nerede olursanız olun postalarınızı kolayca alabilirsiniz. IMAP (İnternet Mesaj Erişim Protokolü), e-postalarınızı bilgisayarınız, akıllı telefonunuz ve tabletiniz de dahil olmak üzere birçok farklı cihaz arasında senkronize etmenize olanak tanır. Hareket halindeyken e-postalarınızı yanıtlama ve düzenleme ile ilgili maksimum esnekliği sağlar.
Aynı zamanda, Birhost E-Posta VPS ile tüm iletişim mailleriniz sunucularımızda güvenli bir şekilde saklanır. IMAP işlevine sahip e-posta ile çalışanlar için birden fazla e-posta hesabı oluşturmasına da olanak tanır. Her kullanıcı, her bir cihazda tercih ettiği IMAP programında kendi ayarlarını tanımlayabilir. Bu, kullanıcılara daha fazla özerklik vererek aşina oldukları kişisel organizasyon sistemlerini kullanmalarına olanak tanır.

E-Posta VPS Mail Sunucu hizmetlerinin temel farkı, verilerinizin bilgisayarınızın kendi sabit sürücüsü yerine çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde saklanmasıdır. Verilerinizi merkezi bir çevrimiçi veritabanında tutulur ve cihazlarınızdan her biri, verilerinize erişmek istediğinizde bu veritabanına bağlanır. Bu, dünyanın neresinde olursanız olun veya hangi cihazı kullanırsanız kullanın, verilerinize her zaman aynı şekilde erişebileceğiniz anlamına gelir.

Hesap Kontrol Merkezimizde posta kutularınız için kolayca özel yapılandırmalar oluşturmanıza olanak tanıyan bir arayüz bulunur. Kontrol merkezinin en önemli özellikleri

o Otomatik Yönlendirme
o Otomatik yanıtlayıcılar
o Belirli e-postaları engelleme

Birhost, istenmeyen postaları filtrelemek için kullanabileceğiniz istenmeyen posta önleme hizmetleri sunar. Belirli mesajları engellemek için özel mesaj filtreleri de oluşturabilirsiniz.

E-Posta planlarıyla istediğiniz kadar e-posta adresi oluşturabilirsiniz. Kaç tane adres oluşturabileceğiniz konusunda belirlenmiş bir sayı yoktur.