hosting şirketi

Spam ve Virüslere Karşı En İyi Çözüm

SMARTHOST & AntiSpam

E-posta gönderim problemlerinden kurtulun …

Mail Sunucularınızı firmanızda barındırıyorsanız. Smarthost hizmeti tam size göre.  

Birhost Smarthost Servisi ile e-posta gönderimlerinizi, kaliteli ve sorunsuz bir hale dönüşür. Gönderilen e-postalarınız, SMARTHOST sunucularımızın üzerinden çıkacağı için her zaman temiz ve güvenli olacaktır. Aynı zamanda gelen ve giden e-postalarınızı, filtrelenerek spam ve virüslü e-postalardan arındırılmış bir trafiğe sahip olur.

Birhost CloudMail gateway sunucuları, gelen e-postaları spam taramasından geçirir ve yerel sunucunuza teslim eder. Mail gönderimlerinde smtp smarthost üzerinden local sunucunuz maili güvenli ip lere sahip smtp sunucularımıza teslim ederek mail teslimatını gerçekleştirir. Üstelik altyapınızda herhangi bir değişiklik yapmadan çok kısa zamanda hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz. Kontrol paneli sayesinde mail trafiğinizi anlık izleyebilir ve birçok ayarı yapabilirsiniz.

Profesyonel E-posta Güvenliği …

Cloud mail teknolojisi ile hem gelen hem de gönderilen e-postalarda kesintisiz bir hizmet almaya başlayabilirsiniz. Bunun için domain dns ayarlarında basit bir mx değişikliği yapmanız yeterli . Popüler e-posta sunucuları ile %100 uyumludur. Exchange, Zimbra, Postfix, Exim , Qmail, lotus vs.

Teklif Alın Satış temsilcilerimizden size özel ücretsiz teklif isteyin. Linkteki formu doldurduğunuzda satış danışmanlarımız
en kısa sürede sizinle iletişime geçerek fiyat teklifinizi
e-posta adresinize gönderecektir.
TEKLİF ALIN

SPAM EXPERT E-posta Filtreleme

Spam ve virüslere karşı en iyi çözüm

Gelen Kutunuzu Spam ve Virüslerden Koruyun

SpamExperts, spam, virüs, kimlik avı, fidye yazılımı ve kötü amaçlı yazılım saldırılarını gelen kutunuza ulaşmadan ortadan kaldırmak için kendi kendine öğrenen akıllı teknolojileri uygular. Yeni spam ve kötü amaçlı yazılımları tespit eder ve güvenli veri toplama ve analizler ile sürekli iyileştirmeler uygular. Bu şekilde biriken istihbarat dünya çapındaki tüm müşterilerilerle gerçek zamanlı olarak paylaşılmakta ve yeni tehditlere karşı zamanında koruma sağlanmaktadır.

Artan E-posta Sürekliliği ve Verimliliği

E-posta akışınıza ve altyapınıza ekstra bir koruyucu olarak gelen filtre katmanı, e-posta teslim sürecinize süreklilik katar. Spam mailler ile uğraşmak için daha az zaman harcayarak işinize odaklanın ve daha fazla zaman kazanarak verimliliği artırın.

Hız , Güvenlik ve Destek

Neden Birhost E-posta Hizmeti ?

1

Filtre Kalitesi ve Verimliliği

SpamExperts e-posta filtreleri, 0'a kadar hata ile sektörde yaklaşık %100 filtreleme doğruluğu oranına sahiptir.

2

Her Zaman Güncel

SpamExperts filtresi, merkezi bir spam veritabanıyla yönetilir, korunur, izlenir, güncellenir ve senkronize edilir.

3

Teslimat Sırası

Sıralı mesajlar, ulaşılabilir olduğunda e-postaların kaybolmasını veya geri alınmasını önleyerek posta sunucusuna gönderilir.

4

Kolay ve Hızlı Başlangıç

Alan adını hedef posta sunucusuna ekleyin ve kayıtlarında basit bir değişiklik yapın. Tüm yapılması gereken bu!