hosting şirketi
Wordpress Hosting

Yüksek Performanslı WordPress Hosting Deneyimi İçin Size En Uygun Paketlerimizden Birini Hemen Seçin!

Wordpress Hosting

WP STANDART

219 ₺/ yıllık

pricing icon 01
 • 1 web sitesi barındırma
 • 2 GB Ram
 • 1 Core CPU
 • 5 GB Disk Alanı
 • 100 GB aylık trafik
 • 20 Adet E-Posta
 • Limitsiz E-Posta Kotası
 • 2 Adet MySQL

WP OPTİMUM

359 ₺/ yıllık

pricing icon 01
 • 2 web sitesi barındırma
 • 2 GB Ram
 • 2 Core CPU
 • 10 GB Disk Alanı
 • 300 GB aylık trafik
 • 40 Adet E-Posta
 • Limitsiz E-Posta Kotası
 • 4 Adet MySQL

WP PROFESYONEL

669 ₺/ yıllık

pricing icon 01
 • 3 web sitesi barındırma
 • 4 GB Ram
 • 2 Core CPU
 • 15 GB Disk Alanı
 • Limitsiz aylık trafik
 • Limitsiz E-Posta
 • Limitsiz E-Posta Kotası
 • 6 Adet MySQL

En Güvenli, En Hızlı ve En Yeni Web Uygulamaları BİRHOST’ ta Çalışıyor !

WordPress İçin Optimize Edilmiş Sunucularımız İle En Ekonomik ve En Uygun WordPress Hosting Fiyatları Sunuyoruz

Konu WordPress Hosting Satın Almak ise Birhost En İyi Seçenektir

Size mümkün olan en iyi WordPress Hosting deneyimini sunmak için tüm altyapımız hazır.

WordPress_logo

Wordpress Tool Kit

WordPress'i kurmak ve yapılandırmak için tek tık ile yükleyici. Birden çok WordPress örneğini toplu olarak yönetmek için tek bir panel.

WordPress Güncellemeleri

Otomatik Güncellemeler

WordPress Hosting planınızı sürekli güncel tutarak hesap oluşturduktan sonra güncel ve güvende tutuyoruz.

WordPress Desteği

7/24 WordPress Desteği

Uzman WordPress Teknik Desteği ile sitenize mümkün olan en kısa sürede müdahale ediyoruz.

Birhost, 7/24 teknik destek sunar. Uzman personelimiz WordPress Barındırma ile ilgili her konuda size yardımcı olur.

Uzmanlarımızdan Biriyle Konuşun... Hazır paketler dışında size özel tasarlanmış hosting paketleri ya da ihtiyaçlarınıza
özel konfigüre etmek istediğiniz sunucuları talep edebilirsiniz.
Uzman Birhost ekibimiz işinize en uygun seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. Eğer özel talepleriniz varsa uzman müşteri temsilcilerimizden teklif alabilirsiniz. Teklif İsteyin

Uzmanlarımızdan
Biriyle Konuşun...
Hazır paketler dışında size özel tasarlanmış
hosting paketleri ya da ihtiyaçlarınıza özel
konfigüre etmek istediğiniz sunucuları talep
edebilirsiniz.
Uzman Birhost ekibimiz işinize en uygun
seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır.
Eğer özel talepleriniz varsa uzman müşteri
temsilcilermizden teklif alabilirsiniz.
Teklif İsteyin

Birhost’ un Kalitesiyle Tanışın

Birhost olarak web sitelerinizin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Web sitelerinizi barındırırken en uygun altyapı ve teknolojik sunucuları kullanıyoruz. Yedekleme ve cloud altyapımız ile siteleriniz kesintiye uğramadan yedekli şekilde sunucularımızda barındırılıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

WordPress çok güçlü ve ücretsiz bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS)’ dir. Son yıllarda o kadar popüler olmuştur ki, günümüzün standart site oluşturma yöntemi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. WordPress ile blog ya da e-ticaret mağazası farketmeksizin zahmetsizce bir web sitesi oluşturabilirsiniz.
WordPress Hosting ise WordPress ile hazırlanan web siteleri için özel tasarlanmış bir barındırma hizmetidir. Genellikle tek tıklamayla WordPress yüklemeleri, otomatik yazılım güncellemeleri, özel müşteri desteği ve daha fazla özellikler içerir. WordPress için optimize edilmiş bir WordPress Barındırma ortamı kullanarak, mümkün olan en yüksek güvenlik ve performans seviyelerini elde edebilirsiniz.
Tıpkı Linux web hosting paketi gibi, WordPress hosting paketlerimiz de cPanel tabanlıdır. Ek olarak, WordPress sürümü tarafından çeşitli veri tabanları da desteklenmektedir. Birhost WordPress Hosting Paketleri, web sitelerinin verimli, güvenli ve hızlı bir şekilde çalışmasına yardımcı olmak için çok sayıda özellik ve destekle birlikte gelir. Ayrıca web sitenizi teknik uzmanlarımıza bırakarak işinize odaklanabilirsiniz.

WordPress barındırmayı WordPress siteniz için normal barındırmadan daha iyi yapan nedir? Diğer paylaşımlı barındırma paketlerinin veya şirketlerinin sunamayacağı bazı harika özellikleri içeren WordPress paketlerimiz sitelerinizi ölçeklendirmek için hızlı ve harika çözümler sunar.
Optimize edilmiş performans: Sunucular WordPress için yapılandırılmıştır, böylece daha verimli çalışırlar. Bu, WordPress web sitenizin performansının optimize edileceğini ve daha iyi bir genel deneyime sahip olacağınız anlamına gelir.
Büyüme ve Genişleme: Yüksek trafikli bir web siteniz varsa (ya da kısa zamanda büyüyecek) WordPress Hosting kullanmak sitenizin hızını ve kalitesini artıracaktır.
Artırılmış güvenlik: Düzenli barındırma ile düzenli güvenlik protokolleri elde edersiniz. WordPress Hosting ile sunucular belirli WordPress güvenlik yapılandırmalarıyla tasarlanmıştır, böylece web sitenizin güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.
Destek: Birhost WordPress Sunucuları uzman bir ekip tarafından sürekli izlenir. Bu ekip sunucuları yönetir ve müşteri desteği sağlarlar. Bir şeyler ters gider ve sitenizi tekrar çalışır duruma getirecek bir uzmana ihtiyacınız olursa bu durum çok önemlidir.

Çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Web sitenizin dosyalarını önceki hosting sağlayıcısının kontrol panelinden indirmeniz yeterlidir. Ardından bunları bir FTP istemcisi kullanarak sizin için oluşturduğumuz hesabınıza yükleyebilirsiniz.

• %99,9 çalışma süresi garantisi ve para iade garantisi.
• %50 daha hızlı yükleme süreleri.
• Otomatik WordPress core yazılımı ve güvenlik güncellemeleri.
• Binlerce ücretsiz tema ve eklentiye erişim.
• Amatörler için: Hazır siteler ve sürükle-bırak sayfa düzenleyici.
• Ücretsiz destek.
• Tek tıklama ile taşıma aracı.
• Her zaman ücretsiz en güncel sürüm.

Birhost WordPress Hosting Planları, ayrılan kaynaklar ve mevcut ek özellikler açısından farklılık gösterir. Yeni başlayan normal siteler veya büyük bir veritabanı bulundurmayan ve/veya fazla trafik almayan siteler için Standart planımızı öneriyoruz. Aktif olarak ziyaretçilerini artıran büyüyen web siteleri için Optimum planımızı düşünebilirsiniz. Büyüyen veri tabanlarına sahip gelişmiş, iyi ziyaret edilen siteler ve özellikle e-ticaret siteleri için lütfen Profesyonel planımıza göz atın.

Evet. WordPress Ücretsizdir! Herhangi bir ek ücret ödemeden yazılımı istediğiniz şekilde kullanma, değiştirme, geliştirme ve yeniden dağıtma özgürlüğünüz vardır.
Ancak, WordPress 'i web 'de yayınlamak için WordPress dostu bir web hosting planına ihtiyacınız vardır. Birhost farklı seviyelerdeki kullanıcılar için oldukça ucuz WordPress Hosting seçenekleri sunmaktadır.

Aşağıdaki adımları takip ederek hemen çalışmaya başlayabilirsiniz.
Adım 1: Hedeflerinizi ana hatlarıyla belirleyin.
Adım 2: Bir alan adı seçin. (https://birhost.net/domain/domain-tescil/)
Adım 3: Bir WordPress barındırma planı satın alın. (https://birhost.net/hosting/ekonomik-web-hosting/)
Adım 4: WordPress 'i yükleyin.
Adım 5: Bir WordPress teması seçin.
Adım 6: Eklentilerinizi kurun.
Adım 7: Yönetim sayfalarınızı tamamlayın.
Adım 8: İçeriğinizi yayınlayın.

Mevcut web hosting firmaları arasında büyük farklılıklar vardır. İyi web hosting firmaları yalnızca web siteniz için alan sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sunucunuzu güvende tutar ve tüm teknik hizmetleri zamanında sunar. Birhost sizlere diğer birçok özelliğin yanı sıra şunları da sunmaktadır.
Daha iyi güvenlik
Web sitesi yedeklemeleri
Daha iyi destek
İyileştirilmiş web sitesi yükleme süresi
Daha az web sitesi kapalı kalma süresi

WordPress kurulumu pakete dahildir ve herhangi bir ekstra ücret alınmaz. Bu, yönetim panelinizden Softaculous kullanımıyla sadece birkaç tıklama ile kolayca yapılabilir. Diğer taraftan her zaman destek ekibimizden ücretsiz olarak yardım alabilirsiniz.

WordPress açık kaynaklı bir yazılım olduğundan, sürekli güvenlik yamalarının eklenmesiyle (her yıl birkaç kez) düzenli güncellemeler yapar. Daha fazla özelliğe sahip olmasının yanı sıra, WordPress 'in en güvenli sürümü olacağından, her zaman WordPress 'in en son sürümünü kullanmak doğru olandır.

Evet. WordPress yazılımını WordPress.org 'dan indirebilir ve herhangi bir web sunucusuna yükleyebilirsiniz. Bu kendi sunucunuz veya web hosting firmalarından alacağınız herhangi bir paket olabilir.

• Ek Özellikler İçin Çok Fazla Eklenti kurmanız gerekir...
• Sık Tema ve Eklenti Güncellemeleri. ...
• Yavaş Sayfa Hızı. ...
• Kötü SEO Sıralaması. ...
• Web Sitesi Güvenlik Açığı. ...

Eklenti, uygulamaya benzeyen bir tür yazılım bileşenidir. Genellikle web sitenize ek özellikler ve işlevsellik sağlar. WordPress ile, sitenize bir iletişim formu veya fotoğraf galerisi eklemek gibi belirli şeyleri yapmanıza yardımcı olacak yükleyebileceğiniz birçok farklı eklenti vardır. Tüm WordPress ana bilgisayarlarının tüm eklentilere izin vermediğini unutmayın.
Bir WordPress eklentisini nasıl kuracağınız aşağıda açıklanmıştır:
1. WordPress Yönetici alanına gidin ve sol menüden Eklentiler 'e ve ardından Yeni Ekle 'ye tıklayın.
2. Arama çubuğuna, biliyorsanız eklentinin adını girin veya işlevsellik için belirli anahtar kelimeleri yazın.
3. İstediğiniz eklentiyi bulmak için arama sonuçlarını inceleyin.
4. Eklentinin yanında bulunan Yükle düğmesini tıklayın.
5. WordPress tarafından yüklendikten sonra, eklentiyi etkinleştirmek için Etkinleştir 'e tıklayın.

Evet. Mevcut bir WordPress siteniz varsa ve web barındırıcınızı değiştirmek istiyorsanız, taşıma protokolü firmadan firmaya farklılık gösterir. Örneğin, mevcut WordPress sitenizi Birhost ‘un WordPress barındırma platformuna kendiniz aktarabilirsiniz. Veya Birhost 'un sizin için ÜCRETSİZ olarak aktarmasını sağlayabilirsiniz. Birhost 'tan WordPress hostinginizi satın aldıktan sonra, Birhost Kontrol Panelinizde bir destek bileti açmanız ve uzman ekibimizle bağlantı kurmanız yeterlidir.

Yavaş web siteleri her zaman kötüdür. Yalnızca kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmakla kalmaz, aynı zamanda Google tarafında da kötü sıralama sonuçlarına sebep olur. Yavaş bir web sitesi, ziyaretçilerin sitenizden ayrılmasına neden olabilir. Ayrıca, sitenizin SEO 'suna da zarar verirler.
WordPress siteniz neden yavaş olabilir? Sunucunuz WordPress için optimize edilmemiş olabilir. Sayfalarınız önbelleğe alınmamış veya resimleriniz web için optimize edilmemiş olabilir. Eklentiler ve harici komut dosyaları da hızınızı etkileyebilir.
WordPress sitenizi hızlandırmak istiyorsanız, bunu yapmanın birkaç yolu vardır:
• Sitenizi daha hızlı hale getirebilecek bir WordPress önbellek eklentisi kullanın;
• Tüm resimlerin web için optimize edildiğinden emin olun;
• Her zaman WordPress 'in en son sürümünü kullanın;
• Kötü kodlanmış eklentilerden kaçının;

İster kişisel bir blog ister bir ticari web sitesiniz olsun, güvenlik kritik öneme sahiptir. Başka birinin sitenizin kontrolünü ele geçirmesini, gizli bilgileri çalmasını veya kötü niyetli faaliyetlerde bulunmasını kimse istemez.
Web hosting firmanızın web sitenizi saldırılardan, kötü amaçlı yazılımlardan, spam 'den, veri kaybından ve kesinti sürelerinden otomatik olarak koruduğundan emin olmalısınız. Ayrıca tüm oturum açmaların güvenli olduğundan ve kaba kuvvet ve hizmet reddi saldırılarına karşı koruma bulunduğundan da emin olmanız gerekir.

Herhangi bir kısıtlamamız bulunmamaktadır.

Bireysel müşterilerden KOBİ'lere kadar her işletmeye ve her boyuttaki web sitesine WordPress barındırma çözümleri sunuyoruz. Ayrıca özelleştirilebilir paketlerle e-ticaret için özel barındırma çözümlerimiz bulunmaktadır.

WordPress 'teki en iyi WordPress eklentilerini görmek için bu bağlantıdaki detaylı makalemizi okuyabilirsiniz.

Evet! WordPress bir e-ticaret mağazası kurmanın en kolay ve popüler yoludur. E-ticaret mağazalarının %50'ye yakını WordPress 'i WooCommerce adlı bir eklentiyle kullanır.

Hayır! WordPress kullanımı oldukça kolay ve büyük ölçüde popüler bir uygulamadır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız birçok kaynak bulabilirsiniz.

Hayır! WordPress ilk olarak 2003 yılında bloglar için geliştirilmiş olsa da artık her türlü web sitesini oluşturmanıza yardımcı olacak şekilde geliştirilmiştir.

Evet! Tüm sitelerinizin günlük yedeklemeleri sistem tarafından otomatik olarak alınır. Her site 7 günlük bir yedekleme geçmişi tutar, böylece belirli dosyaları, tüm dosyaları veya veritabanınızı geri yükleyebilirsiniz.
Ayrıca, kritik değişiklikler yapmadan önce sitenizi gerçek zamanlı olarak kendiniz manuel olarak yedekleyebilirsiniz.

Paylaşımlı hosting, genellikle çoğu kişinin ilk web sitesini barındırdığı yerdir. Düşük fiyatlı olması nedeniyle caziptir, ancak bunun bir bedeli vardır. Web siteniz paylaşımlı bir sunucudayken, kaynakları diğer web siteleriyle paylaşır. Bu, kaynaklar için rekabet ettikleri anlamına gelir ve aynı sunucudaki farklı bir web sitesi trafik artışı gördüğü veya saldırıya uğradığı zaman performans ve güvenlik sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.
WordPress Hosting ile paylaşılan kaynaklar sorununu ortadan kaldırırsınız, ayrıca WordPress 'e özel bir planın avantajlarından yararlanırsınız.

VPS Hosting ile WordPress siteniz, sanal bir sunucunun özel bir bölümünde barındırılacaktır; bu, sunucudaki diğer sitelerle kaynakları ve işlem gücünü paylaşmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Sunucu kurulumunuz üzerinde çok fazla kontrole sahip olursunuz, ancak bu aynı zamanda sitenizle ilgili her şeyden yalnızca sizin sorumlu olduğunuz anlamına gelir.
WordPress sitenizi bir VPS 'de barındırmak, sunucular konusunda tutkuluysanız ve her şeyi kendiniz yapmak için zamanınız varsa sorunsuz, kullanılması tavsiye edilen bir çözümdür. Ancak teknik değilseniz veya bir ticaret yapmaya çalışmıyorsanız, WordPress Hosting muhtemelen daha iyi bir çözüm olacaktır.

Özel sunucu, barındırma kiraladığınız fiziksel bir sunucudur. Bu size donanım ve işletim sistemi dahil olmak üzere sunucu üzerinde tam kontrol sağlar. Eğer yeni başlıyorsanız, özel bir sunucuya ihtiyacınız yoktur. Yalnızca siteniz önemli miktarda trafik aldığında özel bir sunucuya yükseltmeyi düşünmelisiniz.
Ayrıca, bir sistem yöneticiniz yoksa veya sunucularla ilgili deneyiminiz yoksa, bir VPS almanızı öneririz. VPS sunucular, WordPress için çalışan tam zamanlı sistem yöneticileri tarafından yönetilir.

Müşterilerimizin Görüşleri

  Görüşleriniz

  İsim Soyisim
  E-Posta Adresi
  Şehir
  Mesaj