hosting şirketi

GİZLİLİK ŞARTLARI

Bu gizlilik ilkeleri orjin bilgisayar sistemleri ve internet teknolojileri tarafından, birhost.net’in gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler birhost.net web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi ve Cookie lerden yararlanılmaktadır. Cookie lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

Sitemizde yer alan üye işlemleri, kayıt, online sipariş, sistemlerinde kullanıcılarımız, iletişim ve kişisel bilgilerini (isim, adres, telefon, email vb .gibi), finansal bilgilerini (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) eksiksiz olarak girmelidir. Bu formlarda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda açıklaması yapılarak kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Sitemizde siz kullanıcılarımıza ait tüm iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, email adresi gibi), finansal bilgiler (kredi kartı bilgileri, hesap numarası) 128 bit SSL koruması ile alınmaktadır. Ve yine tüm bu bilgilere erişimi 128 Bit SSL korumalı web alanlarımız üzerinde gerçekleştirilmektedir.
birhost.net web sitesi dünya çapında güvenliği kanıtlanmış linux ve windows2003 sunucu işletim sistemi ve üzerinde çalışmaktadır. Bilinen en son yazılımlar yüklenerek ve düzenli olarak sistem güncellemeleri yapılmaktadır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.birhost.net adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Aracı Kurum Veya Şahıslar

Domain ve hosting hizmeti alan aracı kurum veya şahıslara ulaşılamaması durumunda , Hizmetlerin kendisine ait olduğunu belirten firma yada şahıslara BİRHOST ilgili hizmet ve yetkileri aktarma hakkını saklı tutar.