hosting şirketi
Kurumsal Hosting Birhost

Kurumsal Hosting nedir?

Kurumsal Hosting, firmalara özel kaynak ve hizmetler içeren bir hosting hizmetidir. Firmanıza ait yüksek trafikli web siteleri, internet mağazası ya da ticari yazılımlar gibi pek çok alandaki farklı hizmeti bünyesinde barındırır.

Kurumsal Hosting ile işletme web sitenize ve uygulamalarınıza yardımcı olacak güvenli işlemler ve hesap yönetimi için özel IP’ler ve SSL sertifikaları sunulur. Ayrıca web sitenizin ve sunucularınızın bakımı ve korunması ile ilgili hizmetler de bu hizmet kapsamındadır. Güvenlik ihlallerini ve sitenizin işlevselliğiyle ilgili sorunları önlemek için, web sitenizin barındırılmasını yönetecek uzman bir teknik ekip her zaman hazır bulunur.

Kurumsal Hosting ile tanışın

Güçlü, Güvenli ve Kolay kelimeleri, Kurumsal Hosting Hizmetlerini en iyi özetleyen kelimeler olabilir. Kurumsal Hosting Paketleri, kaynak yoğun veya yüksek trafikli web siteleri kullananlar için idealdir. Kurumsal Hosting ile işletmenize özel hazırlanmış sanal bir özel sunucunun tüm kaynaklarını zahmetsizce yönetebilirsiniz.  Basitçe söylemek gerekirse, Kurumsal Hosting, performansı artırır, güvenlidir ve kolaydır.

Premium Özelliklerle Dolu

Kurumsal Hosting ile diğer hosting paketleri ile sunulan tüm popüler premium özellikler (Örn. Web Sitesi Oluşturucu, Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma, AntiVirüs, AntiSpam, Premium Yedekleme, cPanel, LiteSpeed ​​ve daha fazlası!) ücretsiz olarak gelir. Diğer taraftan tüm bu özellikler, kurumsal hosting hizmetleri kapsamında teknik ekip tarafından desteklenir.

Paylaşımlı hosting, Kurumsal Hosting ve VPS arasındaki farklar nedir?

 • Paylaşımlı Hosting, sitelerinizi web ‘de yayınlamanın ucuz bir yoludur.
 • Bir Sanal Özel Sunucu (VPS), paylaşımlı hostingten daha güçlüdür, ancak daha maliyetlidir ve sunucu yönetimi konusunda deneyim gerektirir.
 • Kurumsal Hosting ise ikisi arasında bir denge sağlar. Bir VPS ‘in gücünü paylaşımlı hostingin kolaylığı ile sunar.

Kurumsal Hosting aşağıdakiler gibi bazı ciddi yükseltmelerle birlikte gelir :

 •    Sınırsız alan adı desteği
 •    Ek yerleşik e-ticaret özellikleri
 •    Özel SSL sertifikaları
 •    Ücretsiz teknik destek hizmetleri

Kurumsal Hosting İşletmenize Nasıl Fayda Sağlar?

Kurumsal Hostingin faydaları nelerdir

İster fiziksel bir işletme sahibi olun, ister yalnızca çevrimiçi bir mağaza işletiyor olun, Kurumsal Hosting çok avantajlı olabilir. Fiziksel bir firma işletiyorsanız ve işinizi destekleyen bir web sitesini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmak istiyorsanız, ücretsiz web sitesi oluşturuculardan faydalanabilirsiniz.

Amacınız bir e-ticaret mağazası kurmaksa , ücretsiz SSL sertifikası, özel IP adresi ve yüksek performanslı barındırma, ürünleri mümkün olan en kısa sürede çevrimiçi satmaya başlamanıza yardımcı olacaktır.

Hosting işlemlerini yönetmek için zaman harcamak istemeyen, bunun yerine işlerini gerçekten destekleyen bir barındırma ortamı isteyen işletme sahipleri için Kurumsal Hosting mutlaka denenmesi gereken bir seçenektir.

Hız

Firmanız için her saniye önemli olabilir. Performans için özel geliştirilmiş teknolojiler ile daha hızlı sunucular sayesinde daha fazla ziyaretçiyi müşteriye dönüştürebilirsiniz. Aslında Kurumsal Hosting paketleri ile barındırılan web sitelerinin, paylaşımlı hostinge göre üç kata kadar daha hızlı yüklendiği gösterilmiştir.

Kaynaklar

Kurumsal Hosting ile kaynaklarınız yalnızca size aittir. Bu nedenle, diğer kullanıcıların beklenenin üzerinde trafik kullanması sizin performansınızı asla etkilemez. Kurumsal Hosting paketleri yoğun kullanım düşünülerek tasarlanmıştır. Tutarlı performans için özel tahsis edilmiş kaynaklarla trafik artışlarını kolayca yönetebilirsiniz.

Esneklik

Bir Kurumsal Hosting paketi sahibi olduğunuzda, kullandığınız CMS ‘ler ve eklentilerde kararları siz alırsınız. WordPress, Drupal, Joomla, PrestaShop ve daha fazlası arasından seçim yapabilir veya özel bir çözüm talep edebilirsiniz.

Kolay yönetim

Kurumsal Hosting, zahmetsiz bir çözümdür. Web sitelerinizi ve uygulamalarınızı yönetebilmek için sunucu yönetimini öğrenmenize gerek kalmaz. Bunun yerine, dosyaları geri yüklemekten disk kullanımınızı kontrol etmeye kadar her şeyi yapmanıza yardımcı olan, anlaşılması ve kullanımı kolay bir kontrol paneli kullanabilirsiniz.

Yüksek Kullanılabilirlik ve Bulut Barındırma

Kendi kendini yönetme teknolojisi, %100 çalışma süresi ve premium yedekleme ile tasarlanan Kurumsal Hosting paketleri ile performansın ve güvenliğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

%100 Çalışma Süresi Garantisi

Birhost’ un temel odak noktası, web sitelerinizin çevrimiçi ortamda hızla büyüyebilmesi için %100 çalışma süresi ile yüksek performanslı Kurumsal Hosting sağlamaktır.

Sıfır Aşırı Yükleme Garantisi

Web sitelerinize tutarlı performans sağlamak için, tüm sunucularımızı, trafik artışlarını idare etmek için yeterli kaynaklarla yetersiz yüklü tutuyoruz.

Öncelikli Destek Garantisi

Ortalama olarak, 7/24 Canlı Sohbet Desteği dakikalar içinde yanıt verir. Yardım Masası Destek Biletleri ise kısa süre içerisinde yanıtlanır ve sorunlarınız anında çözümlenir. Dolayısıyla teknik sorunlarınızla ilgili bir endişe duymanıza gerek kalmaz.

Teknik özellikler

Birhost Kurumsal Sunucularımız hakkında bazı önemli bilgiler:

 • Her Kurumsal Sunucumuz sınırlı sayıda hesap barındırır
 • Tüm Kurumsal Sunucular aynı konfigürasyonları ve optimizasyonları paylaşır
 • Yüksek düzeyde optimize edilmiş bir LiteSpeed Web Sunucusu sunar
 • Softaculous Otomatik Yükleyiciye Tam Erişim (WordPress gibi tek tıklamayla pek çok uygulamayı yükleme yeteneği!)
 • Kurumsal sunucularda yönetim panellerinin en son sürümleri çalışır.
 • %100 güvenli ve zengin özellikli web hosting altyapısı
 • Güvenli işlemler için SSL sertifikası.
 • Yüksek trafiği kontrol etme kolaylığı.
 • Standart DDOS koruması.
 • Anti-Spam koruması
 • Sorunsuz web hosting altyapısı.
 • Web sitesi performansını hızlandırmak için gerekli tüm uygulamalar.

Neden Kurumsal Hosting?

Neden Kurumsal Hosting

Kurumsal Hosting, güçlü ve güvenli bir web hosting çözümü isteyen işletmeler ve yüksek trafikli web siteleri için tasarlanmıştır.

Güvenli Hosting

Şu anda piyasada birçok web hosting sağlayıcısı bulunmakta. Dolayısıyla işletmelerin en iyi seçeneği bulması zor olabilir. Ucuz seçenekleri tercih ederseniz, muhtemelen aldığınız teknik desteğin kalitesinden ödün vereceğinizi, dolayısıyla sunucularınıza siber suçluların sızma riski altında olabileceğini ve tam potansiyelini gösteremeyeceğini göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

Üstün bir hosting hizmeti kullanmak, sizin zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca teknik zorluklarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Web sunucunuz düzenli olarak güncellenir. Bu sayede %100 güvenli ve zengin özellikli aynı zamanda yüksek performanslı ve güvenli bir web sunucusuna sahip olursunuz.

Hız ve Performans

Bir sitenin yüklenmesi 3 saniyeden uzun sürerse, internet kullanıcılarının yarısından fazlasının bir siteden ayrılacağını biliyor muydunuz? Bu durumda, etkili Kurumsal Hosting, gelir kaybını önlemeli ve daha yüksek katmanlı bir barındırma paketiyle, daha hızlı yüklenerek, daha fazla ziyaretçiye hizmet edebilmelidir. Büyük dosyalar, videolar veya yüksek kaliteli fotoğraflar barındırıyor olabilirsiniz. Bu durumda Özel Kurumsal Hosting muhtemelen sizin için doğru seçim olacaktır.

SEO

Standart hosting hizmetleri size SEO ile ilgili pek fırsat sunmaz, bu da işletmelerin web sitelerini arama motorlarında üst sıralarda yer almasını zorlaştırır. Profesyonel özel web barındırma hizmetleri aldığınızda, SEO uygulamaları üzerinde neredeyse tam kontrol sahibi olursunuz.

Destek

Profesyonel bir Kurumsal Hosting sağlayıcısıyla çalışmak, yüksek kaliteli BT desteği alma olasılığınız daha yüksek olduğu anlamına gelir. Küçük bir aksaklık bile web sitenizin süreçlerini aksatabiliyorsa, profesyonellerin sitenizi izleyeceği ve tüm sorunları çözeceği kapsamlı bir Kurumsal Hosting paketine yatırım yapmaya değer.

BİRHOST ’ta Destek ve Güvenlik

Kurumsal bir web siteniz varsa müşteri verilerinin güvenliğini ve korunmasını garanti etmek zorundasınızdır. Hassas bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi büyük kayıplara sebep olabilir.

Web sitenizi barındıran BİRHOST veri merkezlerinde, size en iyi performansı ve en yüksek veri güvenliğini sağlayan yüksek performanslı sunucular bulunur. Ayrıca coğrafi olarak yedekli altyapıya ve günlük yedeklemelere sahiptirler.

BİRHOST ’ta sorularınız ve gereksinimlerinizi ile ilgili kurum içi teknik uzmanlarımızdan biriyle doğrudan konuşabilirsiniz. Teknik ekibimiz sürekli işletmeleri desteklemektedir. Bu sayede mükemmel bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Lütfen iletişim formumuzu doldurun , size yardımcı olmak için sizinle iletişime geçeceğiz.

KURUMSAL HOSTİNG HİZMETLERİ NELERDİR?

Kurumsal Hosting Hizmetleri Nelerdir

Güvenilir Sunucular

Güvenilir bir sunucuya sahip güçlü bir web sitesine sahip olmak hayati derecede önemlidir.

Yüksek miktarda alan ve bant genişliği, sağlam veri güvenliği ve basit kurulum ile güçlü bir sunucu Kurumsal hizmetlerinin vazgeçilmezidir.  Kurumsal Barındırma söz konusu olduğunda en popüler seçim olan sanal sunucuyla, tüm projelerinizi tek bir yerde toplayarak sorunsuz koordinasyon ve kontrol sağlayabilirsiniz.

İşletmeniz için en iyi çözüm — BİRHOST KURUMSAL HOSTİNG

BİRHOST, kurumsal projeleriniz için sizlere mükemmel hosting planları sunabilir. Halihazırda bir sunucu üzerinde çalışan bir web siteniz varsa ve tamamen memnun değilseniz, alan adınızı veya e-posta adresinizi değiştirmek zorunda kalmadan kolayca BİRHOST ‘a geçebilirsiniz.

Profesyonel E-posta Barındırma

Profesyonel E-posta Adresleri

Firma adınıza ait profesyonel iş e-posta adresleri kullanarak markanızın ve işletmenizin itibarını artırın.

Gelişmiş İstenmeyen Posta Koruması

İstenmeyen ve kötü amaçlı e-postaları etkili bir şekilde filtrelemek için profesyonel uygulamalar kullanılır. SpamExperts, ücretli kurumsal spam koruması arayan müşteriler için iyi bir seçenektir.

Giden E-posta Güvenliği

Kara Listeye Alınan IP ‘ler artık geçmişte kaldı. Tüm giden e-postalar spam ve kimlik avı koruması ile güvenli e-posta teslimi sağlamak için özel yazılımlar aracılığıyla gönderilir.

Ücretsiz Taşıma

BİRHOST Web sitelerinizi ve tüm sisteminizi sizin için hızlı bir şekilde transfer eder! Ekibimiz, BİRHOST ’a geçişi sıfır kesinti süresiyle sorunsuz bir şekilde sağlamak konusunda oldukça deneyimlidir.

Ücretsiz SSL Sertifikaları (https)

SSL sertifikaları, bilgileri HTTPS protokolü aracılığıyla güvenli bir şekilde ileterek ziyaretçileriniz için güvenlik sağladıkları ve markanızın itibarını korudukları için önemlidir. Ayrıca arama motorları, geçerli SSL sertifikalarına sahip web sitelerinin sıralamasını yükseltmektedir. Kurumsal Barındırma hizmetlerinde otomatik düzenleme ve otomatik yenileme ile sınırsız SSL sertifikalarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Premium Yedekleme ve Geri Yükleme

Tüm web sitelerinizin, dosyalarınızın, e-postalarınızın ve veritabanlarınızın otomatik günlük yedeklemesi gerçekleştirilir ve verilerinizin güvenli ve emniyetli olmasını sağlamak için bunları site dışı bir yedekleme sunucusunda saklanır. Web sitelerinizde önemli değişiklikler yapmadan önce kontrol panelinizden silinen dosyalara kolayca erişebilir ve bunları geri yükleyebilir veya bir güvenlik yedeği alabilirsiniz.

Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma ve Güvenlik Duvarı

Proaktif olarak kötü amaçlı yazılımları tarayan, tespit eden ve temizleyen ve web sitelerinizi çevrimiçi tehditlerden koruyan son teknoloji güvenlik duvarı ve kötü amaçlı yazılım korumaları ile web sitelerinizi ve web uygulamalarınızı çevrimiçi tehditlere karşı koruyun.

Kurumsal Hosting Türleri

Kurumsal Hosting, paylaşımlı barındırma, VPS, özel barındırma ve bulut barındırma dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde sunulur.

Paylaşımlı hosting, birçok web sitesinin tek bir web sunucusunda tutulduğu en temel web barındırma biçimidir. Minimum kaynak gerektiren, uygun maliyetli bir seçenek arayan, basit web sitelerine sahip küçük işletmeler için idealdir.

VPS (sanal özel sunucu) barındırma, paylaşımlı barındırmanın bir üst düzeyidir ve hizmet dışı kalma riskini göze alamayan orta ölçekli işletmelere hizmet verebilir. Bu tür barındırma ayrıca işletmelerin sitelerini sürekli olarak özelleştirmesine, optimize etmesine ve güncellemesine olanak tanır.

Bulut barındırma hizmeti, ölçeklenebilirlik, daha yüksek güvenlik düzeyi ve beklenmeyen kesintiler istemeyen orta ve büyük ölçekli işletmeler için harika bir seçenektir.

Daha fazla trafiğe sahip daha büyük işletmeler için, gelişmiş güvenlik, kontrol ve web sitesi performansından yararlanacakları için özel barındırma daha uygun olabilir.

Kaliteli Kurumsal Hosting uygulamaları, şirketinizin büyümesine yardımcı olabilir veya olumsuz etki edebilir.

SSS

Kurumsal Hosting ile ilgili sık sorulan sorularınıza bazı hızlı cevaplar.

Kurumsal Hosting Nedir?

Kurumsal Hosting, ortalama kişisel web sitelerinden daha fazla kaynak ve performans gerektiren kurumsal web siteleri ve yüksek trafikli web siteleri için tasarlanmıştır. Kurumsal Hosting, daha hacimli web siteleri için daha uygun fiyatlı bir web barındırma çözümü sağlamak için bir VPS ‘in izolasyonunu ve özel kaynaklarını paylaşımlı bir ortama getirir.

Kurumsal Barındırma, özel bir sunucu yapılandırması veya özel bir sunucunun sağladığı kök erişimi gerektirmeyen web siteleri için uygundur.

Paylaşımlı Hosting ve Kurumsal Hosting Arasındaki Farklar Nelerdir?

Paylaşımlı Hosting, daha az trafiğe sahip çoğu web sitesi için uygundur ve fazla kaynak gerektirmez. Bir e-ticaret web sitesi, veritabanı uygulamaları barındıran bir web sitesi veya özellikle yüksek güvenlik isteyen bir web sitesi işletiyorsanız, Kurumsal Hosting mükemmel bir seçenektir. Çünkü ani trafik artışlarında bile sorunsuz çalışmayı sağlayan daha fazla kaynaklar sağlar.

Hangi Kurumsal Hosting Planını Seçmeliyim?

Kurumsal Hosting planınız, mevcut web sitelerinizin kullanım istatistiklerine göre seçilmelidir. Hangi hosting çözümünün sizin için uygun olduğundan emin değilseniz bizimle iletişime geçmeye çekinmeyin.

Web Sitemizi Ve Diğer Uygulamalarımızı BİRHOST ’a Nasıl Aktarırım?

Süreci basitleştirmek için Birhost, web sitelerinizi yeni Birhost Kurumsal Hosting hesabınıza aktarmanıza yardımcı olmak için ücretsiz web sitesi geçişi sağlar. Önceki sunucunuzun yönetim paneli giriş bilgilerini bize gönderin gerisini biz sizin için halledelim.

Web sitesi taşıma ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz .

Kurumsal Hosting Diğer Planlardan Ne Kadar Farklıdır?

Paylaşımlı hosting, kullanımı çok kolay ve ucuz olduğundan, sitenizi hayata geçirmek için size yeterli kaynak ve araçları sağlayacaktır. Ancak ürün satan veya ek özelliklere ihtiyaç duyan bir işletmeyseniz, Kurumsal Hosting muhtemelen kullanmanız gereken en iyi hizmettir.

BİRHOST Kurumsal Hosting planları, paylaşımlı hosting planlarına benzer, ancak aşağıdakiler gibi bazı ciddi yükseltmelerle birlikte gelir.

 • Sınırsız alan adı desteği
 • Ek yerleşik e-ticaret özellikleri
 • Dahil edilen özel SSL sertifikası
 • Ücretsiz ücretsiz destek numarası

Ayrıca, premium kullanıcı desteğine sahiptir. Diğer taraftan yüksek bant genişliği ve disk alanı, sunucu yönetimi ve e-posta hesapları ile pek çok farklı özelliklere sahip olursunuz.

Kurumsal Hosting Bizim İçin Uygun mu?

İşinizi büyütmek, çevrimiçi ürün satmak ve müşterilerinizin sizinle iletişim kurmasını kolaylaştırmak konuları sizin için önemliyse Kurumsal Hosting hizmetine geçmek harika bir seçim olabilir.

Kurumsal Hosting İşletmemize Nasıl Fayda Sağlayabilir?

İster fiziksel bir mağaza, ister yalnızca çevrimiçi bir işletme işletiyor olun, Kurumsal Barındırma çok avantajlı olabilir. Fiziksel bir mağaza işletiyorsanız ve işinizi destekleyen bir web sitesini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmak istiyorsanız, ücretsiz web sitesi oluşturucudan yararlanabileceksiniz.

Amacınız bir e-ticaret mağazası kurmaksa , ücretsiz SSL sertifikası, özel IP adresi ve yüksek performanslı barındırma, ürünleri ile mümkün olan en kısa sürede çevrimiçi mağazayla satmaya başlamanıza yardımcı olacaktır.

Barındırma işlemlerini yönetmek için zaman harcamak istemeyen, bunun yerine işlerini gerçekten destekleyen bir barındırma ortamı isteyen işletme sahipleri için, Kurumsal Hosting ‘i denemelisiniz.

Kurumsal Hosting ‘te Ne Kadar Depolama Alanı Mevcut?

BİRHOST un Kurumsal Hosting seçenekleri şirket web siteniz veya çevrimiçi mağazanız için ihtiyacınızın üzerinde depolama alanı sağlar. Bu sayede web sitenizin depolama alanı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Daha büyük planlar ek sunucu belleği isteyebilir, ancak daha sonra ihtiyacınız olduğunda her zaman yükseltme yapabilirsiniz.

 

“Birhost ile yüksek performanslı ve %99,99 çalışma süresine sahip Kurumsal Bulut Hostingin keyfini çıkarın.”