hosting şirketi

İşletmeler için hızlı, sorunsuz e-posta çözümü

Microsoft Exchange Mail

Sadece mesajdan DAHA FAZLASI!

Birhost tarafından sunulan Exchange Mail, çalışanların kurumsal markalı e-postalar göndermesine ve hareket halindeyken ve mesai saatleri dışında erişim için mesajlarını mobil cihazlara ve web tabanlı hizmetlere senkronize etmesine olanak tanır. Exchange servisleri ile profesyonel e-posta hesapları, sunucu güncelleme yönetimi ve güvenliği hizmetlerimizden faydalanırsınız.

Exchange Mail Server’ın Avantajları

Exchange Mail Microsoft Exchange Mail Server, sıradan mail hosting hizmetlerine göre çok daha kaliteli çözümler sunmaktadır. Normal bir mail hosting hizmetinde belirli bir süre mail kutusunda kalan mailler silinmeye başlar. Buna çare olarak mailleri bilgisayarınıza yedekleseniz bile bilgisayar sisteminizin çökmesi sonucunda son derece önemli maillerin silinme ihtimali bulunmaktadır.

Exchange Mail Exchange Mail Server sayesinde tüm e-postalarınız sunucu üzerinde depolanmaktadır. Sadece mailleriniz değil, aynı zamanda ajanda, not defteri, görevler ya da adresi defteri gibi uygulamalarınız da saklanmaktadır. Tüm bu özellikler sayesinde firmanızı ilgilendiren bütün verileri büyük bir güven içinde saklamış olursunuz. Bu verilere dildiğiniz her yerden ulaşabilirsiniz.

Microsoft tarafından sunulan bu kurumsal ölçekli mail sisteminde mailler sunucu üzerinde saklanırken sadece kopyası çıkarılmaktadır. Yani, verilerinizin herhangi bir şekilde izni olmayan kişiler tarafından okunması mümkün değildir. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde e-postalarınızı saklayabilirsiniz.

Mobil Exchange Hizmeti

Firmanız için Exchange Mail Server hizmetinden faydalanarak bu hizmete tüm mobil cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz. ActiveSync özelliği sayesinde e-posta, ajanda, adres defteri ve görevlere her yerden erişme imkanına kavuşursunuz. Exchange Mail size kesintisiz ve güvenli bir iletişim imkanı sağlar.

Bunun yanı sıra tüm bu işlemleri şifreleme yöntemiyle size özel hale getirebilirsiniz. Böylelikle tüm belgeleri tek bir yerden idare etme şansına sahip olabilirsiniz.

Siz ve işiniz için mükemmel özelliklerle!

data 1

Dosya Paylaşımı

Şirketiniz bünyesinde ortak klasörler oluşturabilir, bu klasörlerde doküman , dosya ve önemli mesajlarınızı saklayabilir, şirket çalışanlarıyla paylaştırabilirsiniz.

responsive

Her Yerden Erişim

Exchange servislerine ait tüm özelliklere ve firma verilerinize, hızlı ve güvenli bir şekilde dilediğiniz her yerden ve tüm cihazlardan ulaşabilirsiniz.

checklist

Görev Yönetimi

Projelerinizi yönetmek amacıyla görevler oluşturabilir, bu görevleri kendinize ya da başka bir çalışana atayabilir, görevin durumunu istediğiniz şekilde takip edebilirsiniz.

journal

Exchange Ajanda

Exchange Ajandanız ile tüm çalışmalarınızı ve toplantılarınızı tek noktadan yönetebilirsiniz. Ortak klasörlerde ise paylaşımlı ajandalar oluşturarak şirket bünyesinde projeler hazırlayabilirsiniz.

Yönetimpanelii

Outlook ile Tam Entegrasyon

Outlook ile Exchange sunucularına basit POP3, IMAP gibi protokollerle değil direk senkronize çalışan bir protokol olan “Outlook Anywhere” protokolü ile bağlanırsınız. Böylece tüm çalışmalarınız kurumsal mesajlaşmanın gereği olarak anlık gerçekleşir. Hesabınıza gönderilen bir e-posta Exchange Sunucuya ulaştıktan 3 saniye sonra Outlook’unuza düşer.

lçeklendirme

Kurumsal Mesajlaşma Sistemi

Active Directory yapısı ile birebir uyum içinde çalışma özelliği. Mesajlaşmadaki tüm politikaların merkezden yönetimi (İmza Standardı – Mail Disclaimer) gibi işlemlerin yapılabilmesi.

Teklif Alın Satış temsilcilerimizden size
özel ücretsiz teklif isteyin.
Linkteki formu doldurduğunuzda
satış danışmanlarımız en kısa sürede
sizinle iletişime geçerek fiyat
teklifinizi e-posta adresinize
gönderecektir.
TEKLİF ALIN